Koolitused

Lubadused teoks

Millist uut aastat endale soovisid? Kas aasta alguse päevad on sind nende soovide täitumisele lähemale viinud? Kas usud, et selle aasta alguse lubadused täituvad paremini kui varem?

Koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad oma elu ja aasta kujundamisel suuremat kontrolli saavutada, nutikamalt eesmärke valida, neile pühenduda ning tähtsaimad endale antud aastavahetuse lubadused reaalselt teoks teha.

Loe täpsemalt…


Tuleviku Loomine

Mida Sina tegelikult tahad? Kuidas luua head ja tasakaalus elu?

Koolituse märksõnad:

Selgus oma tahtmistest, pikema-ajaline visioon eluks, tähtsamate eesmärkide valik, otsustamine ja pühendumine, suurem eneseusk, enesekindlus, tegutsemine, tulemused, rahuolu, eduelamus.

Loe täpsemalt…


Ehtne Mina

Kes (ja milline) ma tegelikult olen? Kuidas armastada tervet elu ja ennast?

Koolituse märksõnad:

Enda parem tundma õppimine, isiksus, missioon, väärtused, varjuküljed ja nende aktsepteerimine, oma isiklik potentsiaal, enda parim versioon, minu vaimne olemus, mina kui tervik.

Loe täpsemalt…


Sisemine Võit

Kuidas teha nii, et tavaline (hetk) oleks positiivsem ja positiivne (seisund) oleks tavalisem?

Koolituse märksõnad:

Rahulolu elu ja endaga, armastus, õnnetunne, emotsionaalne intelligentsus, piiravate teadvustamata uskumuste avastamine ja muutmine, siin ja praegu.

Loe täpsemalt…


Juhist treeneriks

Kuidas inimesi reaalselt muutustele kaasata, neid nõusse ja tegutsema saada?

Koolituse märksõnad:

Selgus, veenvus, idee müümine muutuse reaalseks teostamiseks koos meeskonnaga, eesmärgini jõudmine, mõjus esinemine, grupi kaasamine ja mõjutamine.

Loe täpsemalt…

Küsi rohkem infot

Vormi kaudu saadetud kiri saadetakse aadressile peep@vain.ee

Peep Vain