Raamatud

“Keset elu”

Isiklikke ja lootusrikkaid tähelepanekuid elust keskea kandis

2018 detsembris ilmus Peep Vainu uus raamat “Keset elu”.

Hiljemalt keskeas kerkivad üles mitmed küsimused, millele inimene pole seni tahtnud või osanud vastata. Mõned mõtlevad elu keskpaigale omastele asjadele juba kolmekümneselt, teised hiljem.

Kuhu olen oma eluga jõudnud? Kui rahul ma päriselt olen? Mida ma vajan ja miks? Kuidas mõjutab mind mu minevik? Milliseid vigu olen teinud? Mis on saanud minu unistustest ja mis on veel ees?

Endaga dialoogi astumine, järjest parem endast arusaamine ning oma tõe otsimine aitavad teadlikult elu keskpaika jõuda ja sellest terve nahaga läbi navigeerida. Autasuks on kergem ja parem elu.

Peep Vain kirjeldab oma teises raamatus „Keset elu“ peamisi elu keskpaigaga seotud väljakutseid ja lahendusi. Lisaks neile jutustab ta mitmeid isiklikke lugusid. Kõik see kokku võimaldab lugejal keskenduda omaenda elule ja märgata lootusrikkalt võimalusi, kuidas kogeda üha suuremat rahulolu ja rõõmu.

Vaata edasi

“Kõige tähtsam küsimus”

Aitab leida vastuse küsimusele: “Mida Sina tegelikult tahad?”

raamat

Paljud su unistused jäävad pelgalt unistusteks, kuna sa ei tee endale lõpuni selgeks, mida elult ootad. Võimalusi on lõputult. Paljud soovid on teineteisega vastuolus. Teistel on sulle palju ootusi. Su valikuid ja otsuseid mõjutavad reklaamid ning meedia. Argipäeva tormamises on ennast ja oma unistusi lihtne ära kaotada.

„Tegemist on kolmanda, hoopis parema trükiga. Jätsin raamatust välja ebaolulisi osi, samas lisasin uusi ja värskeid, enda viimaste aastate arenguga kooskõlas olevaid ideid. Raamat on senisest lühem, loetavam ja palju lugeja-kesksem. Head lugemist, visioonide ja plaanide tegemist ning nende elluviimist.”

Peep Vain

Vaata edasi

Küsi rohkem infot

Vormi kaudu saadetud kiri saadetakse aadressile peep@vain.ee

Peep Vain