Kõige tähtsam küsimus

Aitab leida vastuse küsimusele: “Mida Sina tegelikult tahad?”

raamat

Paljud su unistused jäävad pelgalt unistusteks, kuna sa ei tee endale lõpuni selgeks, mida elult ootad. Võimalusi on lõputult. Paljud soovid on teineteisega vastuolus. Teistel on sulle palju ootusi. Su valikuid ja otsuseid mõjutavad reklaamid ning meedia. Argipäeva tormamises on ennast ja oma unistusi lihtne ära kaotada.

„Tegemist on kolmanda, hoopis parema trükiga. Jätsin raamatust välja ebaolulisi osi, samas lisasin uusi ja värskeid, enda viimaste aastate arenguga kooskõlas olevaid ideid. Raamat on senisest lühem, loetavam ja palju lugeja-kesksem. Head lugemist, visioonide ja plaanide tegemist ning nende elluviimist.”

Peep Vain

Raamat nüüd saadaval järgmistes raamatupoodides

Mida raamat täpsemalt sisaldab

  1. Kuidas näha elus rohkem võimalusi, avastada oma unistusi ning luua eluks innustav visioon.
  2. Kuidas tunda ja tunnetada ennast järjest paremini, et teha endale sobivaid valikuid.
  3. Kuidas valida ja sõnastada eemärgid ning teha kindel otsus neile täielikult pühenduda.
  4. Kuidas luua toimiv, samm-sammuline tegevusplaan oma eesmärkide saavutamiseks.
  5. Kuidas teha esimene samm soovitu suunas ning tegutseda võiduka lõpuni.
  6. Kuidas tähistada edu, võttes aega nii rõõmustamiseks kui tehtust rahuolu tundmiseks.

Pakun Sulle lugemiseks raamatu peatükki nr 2 - Unista julgesti!

"Alustan vahel oma koolitust nii. Palun osalejatel ette kujutada, et nad viibivad restoranis La Vie. Lauda istudes ei tooda menüüd, sest tellida võib ükskõik mida. Mida sa telliksid, kui absoluutselt kõik on saadaval? Osa asjade valmistamisega läheb kokal kauem aega. Osa roogade hinnad on teistest kallimad. Mõnedel roogadel on väga peened nimed, millest sa täpselt arugi ei saa ning mis ei pruugi sulle meeldidagi. Kuid kõik on saadaval. Ükskõik, mida sa ka ei sooviks, kõik on olemas.

Mis siis, kui kõik siin elus oleks sulle kättesaadav?"

Lae alla peatükk nr 2 (pdf)

Mida on lugejad raamatust arvanud

Peep Vain avab selles raamatus oma inimlikumat poolt ning näitab, kuidas ta seda, mida teistele õpetab, enda probleemide lahendamisel kasutab. Ta räägib lahti maailma iseenda ümber ja annab eluks praktilisi soovitusi. Hea lugemine neile, kes hindavad teiste kogemusest õppimist.

Jüri Jaanson

sõudja, kahekordne olümpiahõbe, Riigikogu liige

"Kõige tähtsam küsimus" on hea õppematerjal kõigile, kes soovivad oma unistusi ka tegelikult teoks teha. Raamat on heaks juhiseks ning julgustuseks, kui soovid teha oma elus mingeid olulisi muudatusi, kuid seejuures kipud endas liigselt kahtlema. Soovitan soojalt.

Kristina Šmigun-Vähi

suusataja, olümpiavõitja

Seda raamatud võiksid lugeda ka need, kes seni on arvanud, et neile Peep Vain ei meeldi.

Urmas Vaino

ajakirjanik

See kiiretempoline raamat pakub ideid ja Sind ennast puudutavat siseinfot, mida saad kohekasutusele võtta, saavutamaks suuremat edu ja õnne kõigis eluvaldkondades.

Brian Tracy

Ärikoolitaja ja paljude raamatute autor