Tuleviku Loomine

(endise nimega Saavutama Õppimine)

on 3,5-päevane enesearengu, enda elu kujundamise ja edu koolitus, mille vältel saab osaleja:

 • suuremat selgust iseendas ja oma tahtmistes;
 • oskust täpsemini ja paremini eesmärgistada;
 • eneseusku, jõudu ja konkreetseid tööriistu nende eesmärkide teoks tegemiseks ning
 • oskust saavutamise protsessi ja eesmärgini jõudmist rohkem nautida.


Kuidas see käib?

Koolitus on kombinatsioon loengust, isiklikest mõtteülesannetest ning aruteludest paarides ning grupis, mille vältel
on võimalik:

 • anda oma elu eri valdkondadele (tööalane edukus, Sinu isik, Sinu suhted ja majanduslik seis) objektiivne ja kriitiline hinnang, märkamaks probleeme ja võimalusi;
 • teha pikaajalisi plaane nimetatud neljas elu võtmevaldkonnas oluliste eesmärkide saavutamiseks;
 • avastada oma andeid, vajadusi ja eelistusi, et nende abil lihtsamini eesmärke valida ning saavutada.

Mida koolitusel õpitakse?

 1. Edu valemit, mis aitab otsustavalt ja edukalt liikuda valitud eesmärgini, tundes rõõmu nii protsessist endast kui saavutusest.
 2. Otsustamise seitset küsimust, mida saab kasutada tähtsate otsuste langetamises ning mingi konkreetse eesmärgi vajalikkuse ja võimalikkuse lahti mõtestamisel.
 3. Saavutamise 10 tööriista, mis teevad eduni jõudmise kiiremaks, kindlamaks ja vähem stressi tekitavaks (Vastutus, Eesmärgistamine, Pühendumine, Vaprus, Enesemotivatsioon, Töökus, Distsipliin, Jõud, Tarkus ja Koostöö).
 4. Eesmärgistamise sellist viisi, mis aitab tähtsamaid tahtmisi maksimaalselt selgelt ära kirjeldada ja mis suunab meie aju ning alateadvust nägema lahendusi ning ressursse edu saavutamiseks, mida me ilma selleta lihtsalt ei märkaks.

Alates 2012. aastast on kõike seda võimalik koos Peep Vainuga väikeses valitud grupis ja intiimses keskkonnas. Oodatud on nii uued osalejad kui ka juba varem Saavutama Õppimisel käinud inimesed. Väiksemas grupis osalemisel on mitu eelist:

 1. Individuaalne tähelepanu võimaldab läbi arutada just Sulle tähtsaid teemasid ja küsimusi. Kui suure grupi koolituse formaat eeldab palju loengut, individuaalset ja paarides tööd, siis väike grupp soodustab rohkem ühises grupis tegevusi ja arutelusid.
 2. Osalejate ühtlasem ja kõrgem tase tagab selle, et arutatavad probleemid on suuremale osale inimestest olulised. Nii on lihtsam arutatavaid teemasid siduda enda elu, soovide ja dilemmadega. Tagajärjeks on veelgi suurem selgus ja otsusekindlus.
 3. Suurem avatus võimaldab grupis asjadest lahtisemate kaartidega ja ausamalt rääkida, kui 200 inimesega auditooriumis. See omakorda soodustab targemate lahendusteni jõudmist.

Kuidas on osalejad koolitusest kasu saanud?

Peale Saavutama Õppimisel käimist kaotasin 4 kuuga 20 lisakilogrammi, mis olid kogunenud 4 eelmise aastaga. Oma õige kehakaalu tagasi saamine lisas mulle kõvasti enesekindlust. Tänaseks on koolitusest möödas rohkem kui 2 aastat ja olen oma kaalus ideaalselt püsinud.

Andrus Asavi
Vennad Dahl müügidirektor


Peebu koolitusel on palju selguse saamist. Inimesed mõtlevad mõned oma mõtted lõpuni ja leiavad rahu. Selle kogemuse kaudu hakkavad nad ennast elus teistmoodi tundma.

Mare Pork
psühholoogia professor


Peep tegi meeskonnaga enne finaalmängu kaks korda tööd – esimest korda 0:2 kaotusseisu jäämist ning seejärel vahetult enne finaalmängu. Ta süstis meestesse enesekindlust, aitas neid ennast meistritena nägema hakata ja vähendas hirmu kaotuse ees. Võitsime finaalmängu 1 punktiga.

Aivar Kuusmaa
korvpallitreener


Edukus on kombinatsioon eesmärgistamisest ja täideviimisest, kuhu on kamaluga lisatud higi, vaeva ja tsipake õnne. Peale Saavutama õppimise kursust on sul kõik vahendid, et oma unistused ellu viia.

Kristel Kivinurm-Priisalm
varahaldusettevõte Avaron partner


Koolituse „Saavutama õppimine” suurim õppetund oli minu jaoks tulemusest mitte sõltumine. Usun, et see mängis väga olulist rolli 2006. a. maailmameistriks tulekul.

Marko Luhamaa
karate maailmameister


Küsi rohkem infot

Vormi kaudu saadetud kiri saadetakse aadressile peep@vain.ee

Peep Vain